Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Mărginean Iraida | joi | Fizică | |
2 | Papp Laszlo | 14:00-15:00 | Joi | Fizică, o dată pe săptămână |
3 | Coțop Carmen | 18:00-20:00 | Luni | Fizică, o data la 2 săptămâni, câte 2 ore |
4 | Vălean Felicia | 18:00-20:00 | Marți | Fizica Cls. X |
5 | Vălean Felicia | 18:00-20:00 | Marți | Fizica Cls. XI |
6 | Georgescu Dumitru | 15:00-16:00 | Miercuri | Fizică |
7 | Krajla Alina | 15:00-16:00 | Miercuri | Astronomie și astrofizică |
8 | Chiș Paula | 15:00-16:00 | Marți | Astronomie și astrofizică |
9 | Huber Ștefan | 15:30-16:30 | Miercuri | Astronomie și astrofizică |
10 | Georgescu Dumitru | 15:00-17:00 | Miercuri | Astronomie și astrofizică |
- Orar profesori Astronomie, Astrofizică și Fizică
- Orar profesori Biologie
- Orar profesori Chimie
- Orar profesori Geografie
- Orar profesori Informatică
- Orar profesori Istorie
- Orar profesori Limba Engleză
- Orar profesori Limba Franceză
- Orar profesori Limba Latină
- Orar profesori Limba Maghiară
- Orar profesori Limba Română
- Orar profesori Lingvistică
- Orar profesori Matematică
- Orar profesori Religie
- Orar profesori Robotică
- Orar profesori Socio Umane
- Orar profesori TIC
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Roșca Roxana | 14.30-16.30 | Luni | |
2 | Mînican Ligia | 18:00-20:00 | Marți | o dată la 2 săptămâni, câte 2 ore |
3 | Rusu Ioana-Teodora | 16.00-18.00 | Luni | o data la 2 săptămâni, câte 2 ore |
4 | Manole Filomela | 19:00-21:00 | Marți | o dată la 2 săptamâni, câte 2 ore |
5 | Crișan Mihaela | 16:00-18:00 | Joi | o dată la 2 săptămani, cate 2 ore |
6 | Ciobanu Gabriela | 16:00-18:00 | Joi | o dată la 2 saptamâni, 2 ore |
7 | Dascălu Cristina | 16:00-18:00 | Joi | o dată la 2 saptamâni, 2 ore |
8 | Sarca Violeta | 16:30-18:30 | Vineri | o data la 2 săptămâni, 2 ore |
9 | Mihacea Ioana | 15:00-17:00 | Vineri | o data la 2 săptămâni, 2 ore |
10 | Vlaica Claudia Maria | 16:00-18:00 | Vineri | o data la 2 săptămâni, 2 ore |
11 | Okos-Rigo Hajnal | 12:00-14:00 | Vineri |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Moldovan Camelia | 14:30-16:00 | Miercuri | o data la 2 săptămâni |
2 | Fălcușan Simona | 17:30-19:00 | Miercuri | o data la 2 săptămâni |
3 | Vereșezan Mihaela | 17:00-18:00 | Miercuri | o data la 2 săptămâni |
4 | Hădărean Mihaela | 17:00-18:00 | Miercuri | o data la 2 săptămâni |
5 | Aldea Alexandrina | 14:00-15:30 | Vineri | o data la 2 săptămâni |
6 | Liliana Sava | 14:00-15:30 | Vineri | o dată la 2 săptămâni |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Ciotlăuș Monica | 17:00-18:00
18:00-19:00 |
Miercuri | săptămânal |
2 | Kiss Alexandru |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Tarța-Buhan Elena | 15:30-17:00 | Luni | |
2 | Miclea Adrian | 15:30-17:00 | Luni | |
3 | Miclea Adrian | 18:00-19:30 | Miercuri | |
4 | Racolța Andreea Ioana | 16.00-18.00 | Joi | |
5 | Miron Florin | 17.00-19.00 | Vineri | |
6 | Miron Florin | 17:00-19:00 | Vineri | |
7 | Coman Mariana | 16.00-18.00 | Joi | |
8 | Coman Mariana | 17:00-19:00 | Vineri | |
9 | Pintea Adrian Doru | 18.00-19.30 | Miercuri |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Girigan Gabriel | 16.00-17.30 | Luni, Miercuri | de 2 ori pe săptămână |
2 | Fodor Romulus Gelu | 16.00-19.00 | Joi |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Erchedi Nicoleta Maria | 17:00-19:00 | Marti | |
2 | Rusu Cristina Armida | 17:00-19:00 | Joi | |
3 | Todoran Diana Claudia | 17:00-19:00 | joi | |
4 | Letafi Alexandru | 16.30-17.20 | Vineri | |
5 | Sorana Necula | 17:00-19:00 | Marți | |
6 | Daniela Giurgiu | 17:00-19:00 | Marți | |
7 | Andreea Curte | 17:00-19:00 | Vineri | |
8 | Blaga Carmen | |||
9 | Tomoioaga Daniela | 17:00-19:00 | Vineri | |
10 | Mureșan Diana |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Delcea Eva Ildiko | 16.00-18.00 | Miercuri | o data la 2 săptămâni |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Dudău Alexandru | 17:00-19:00 | Marți | o data la 2 săptămâni |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Schuller Hajnal | 18.00-20:00 | Marți | o dată la 2 săptamâni, câte 2 ore |
2 | Dénes Éva | 18.00-20:00 | Marți | |
3 | Debreczeni Orsolya | 15:00-16:00 | Miercuri |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Caia Loredana | 14:00-16:00 | Vineri | |
2 | Roșa Gabriela | 14:00-16:00 | Vineri | O dată la 2 săptămâni, câte 2 ore |
3 | Todea Ioana | 14:00-16:00 | Joi | O dată la 2 săptămâni, câte 2 ore |
4 | Marcu Valeria | 16:00-18:00 | Marți | O data la 2 săptămâni câte 2 ore. |
5 | Petran Raluca | 15:00-17:00 | Joi | |
6 | Caraman Dana | 16:00-17:00 | Miercuri | |
7 | Boștenaru Elena | 17:30-19:30 | Luni | O data la 2 săptămâni câte 2 ore |
8 | Chircu – BufteaClaudia | 14:00-16:00 | Vineri | |
9 | Corchiș Loredana | 14:30-15:30 | Vineri | Săptămânal |
10 | Scripeț Monica | 16:00-18:00 | Marți | O data la 2 săptămâni câte 2 ore. |
11 | Galea Manuela | 18:00-20:00 | Joi | |
12 | Pascu Nadia | 14:30-16:30 | Luni | |
13 | Crișan- Oltean Ligia | 14:30-16:30 | Marți | O data la 2 săptămâni câte 2 ore. |
14 | Antal Diana | 14:30-16:30 | Vineri | O data la 2 săptămâni câte 2 ore. |
15 | Câmpean Emilia | 16:00-18:00 | Miercuri | O data la 2 săptămâni câte 2 ore. |
16 | Goldiș Andreea | 15:00-17:00 | Miercuri | O data la 2 săptămâni câte 2 ore. |
17 | Mureșan Adrian | 15:00-17:00 | joi | |
18 | Breaz Germina | 16:00-17.30 | Miercuri | Săptămânal |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Pop Cristina Florentina | 14:30-16:30 | Marți | o dată la 2 săptămâni, 2 ore |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Lobonț Gheorghe | 14:30-15:30 | Luni | |
2 | Moldovan Jica Mariana | 18:00-19:30 | Marți | |
3 | Ielcean Radu | 16.00-17.00 | Marți | |
4 | Ludusan Ioana | 15:00-16:30 | Luni | |
5 | Faiciuc Marilena-Anca | 17:00-18.00 | Marti | |
6 | Măgdaș Elena | 15:00-16:30 | Luni | |
7 | Chifor Călina Maria | 18:00-19:00 | luni | |
8 | Meseșan Adrian-Bogdan | 15:00-16:30 | Luni | |
9 | Mureșan Mihaiela -Corina | 17:00-18:30 | Joi | Săptămânal |
10 | Chindris Camelia Maria | 15.00-16.00 | Miercuri | Săptămânal |
11 | Rafa Diana Florența | 15.00-16.30 | Miercuri | Săptămânal |
12 | Bodea Florica-Daniela | 15:00–16:00 | Miercuri | Săptămânal |
13 | Coroian Mihaela Anca | 15:00-16.30 | Marți | |
14 | Sandea Claudia | 16.00-17:30 | Joi | |
15 | Beldean Diana | 14:30–16:00 | Marti | |
16 | Tomoiaga Vasile Petrisor | 14.30-15.30 | Luni | |
17 | Galea Gavril Sorin | 14:30-16:00 | Vineri | |
18 | Zeriu Flavia Marilena | 16.00-17.00 | Joi | |
19 | Rus Sonia | 14:30-15:30 | Joi | |
20 | Corina Turcanu | 14:30-16:00 | Marti | Cls. VII-B |
21 | Corina Turcanu | 14:30-16:00 | Joi | Cls. VII-C |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Necula Daniela | 17.00-18.00 | Joi | Saptamanal |
2 | Favu Gabriela | 17.00-18.00 | Miercuri | Saptamanal |
3 | Șipoș Cristina | 15.30-16.30 | Miercuri | Saptamanal |
4 | Timiș Ionița | 17.00-18.00 | Joi | Saptamanal |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Tomșa Gelu | Marți | 18:00-19:00 | Săptămânal |
2 | Tomșa Gelu | Marți | 19:00-20:00 | Săptămânal |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Rus Ioan Marcel | 15:00-17:00 | Miercuri |
Nr.crt | Nume prenume | Orar | Ziua | Observatii |
1 | Bălănescu Daniela Cristina | Vineri | 15:00-16.30 | o singură grupă cu toate clasele |